Kurz fotografování vlastních dětí

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Zdařilé fotografie Vašich dětí nemusí vznikat pouze v profesionálním ateliéru. V našem kurzu se pomocí jednoduchých pomůcek naučíme pořídit radostné a vyladěné fotografie Vašich nejmilejších. Po absolvování kurzu pro Vás bude radost pořizovat snímky z jednotlivých vývojových etap Vašich ratolestí.

Cílová skupina

Světlo a kompozice

Světelná atmosféra a kompozice snímku jsou základní stavební kameny pro úspěšnou fotografii. Vysvětlíme si základní druhy světla a ukážeme si jak s ním kreativně pracovat. Používat k tomu budeme pomůcky, které jsou pro každého běžně dostupné. Dále si ukážeme, z jakého úhlu je nejlepší děti fotit a také jak je správně usadit do hledáčku fotoaparátu.  

Správné místo pro fotografování

Ukážeme si, kde je Vaše děti nejlepší fotografovat. Budeme se věnovat zejména výběru správného pozadí snímku, světelné atmosféře, ale také dostupnosti místa pro fotografování. Nezapomeneme na výběr správných rekvizit a ideální barevnosti dětského oblečení.  

Komunikace s dětmi

Znáte to – namíříte foťák a děcko se nechce fotit. Ukážeme si jednoduché tipy a triky pro komunikaci s dětmi, aby se pro ně focení stalo přitažlivou hrou. Probereme základní motivační nástroje k navození uvolněné a hravé atmosféry. Ukážeme si, co dokáže na fotografii dětský úsměv.

Praktická část kurzu

V praktické části budeme fotografovat Vaše děti. Probranou teorii si tedy budeme moci ihned vyzkoušet v praxi. Pomáhat Vám bude profesionální fotograf, nemusíte se tedy bát, že by se Vám snímky nevydařily. Ukážeme si odpověď na většinu situací, se kterými máte možnost se setkat během focení dětí.  Nastavení fotoaparátu Ukážeme si jak správně nastavit fotoaparát, aby Vaše děti vypadali na fotografiích přirozeně, ať už z hlediska šířky záběru, tak z hlediska správného barevného podání. 

Vyzkoušejte také náš nový portál www.fotonicom.cz. Které město Vás zajímá? Praha nebo Brno?

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Smetanova 3, 602 00 Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě