Nitrox Diver (EANx)

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Chcete používat výhodnější dýchací plyn pro potápění, který zvýší bezpečnost pod vodou? Chcete co nejvíce snížit riziko dekompresní nemoci, snížit únavu po ponorech a současně si prodloužit bezdekompresní časy pod vodou a zkrátit potřebné přestávky na hladině? To vše Vám přinese potápění s nitroxem = se vzduchem obohaceným kyslíkem.

Cílová skupina

Po úspěšném zakončení kurzu budete umět pro své ponory používat vzduch obohacený kyslíkem, využít všechny výhody nitroxu a předcházet rizikům spojeným s vyšším obsahem kyslíku pod vodou. Certifikace Vám dává oprávnění potápět se s nitroxem s obsahem kyslíku do 40%. Výhody a rizika potápění s nitroxem

Naučíte se maximalizovat výhody spočívající ve zvýšení bezpečnosti ponorů a minimalizovat rizika spojená s dýcháním nitroxu. Zjistíte, co znamená parciální tlak kyslíku a co znamená kyslíková toxicita. Součástí kurzu je rozšíření znalostí a dovedností pro řešení krizových situací při potápění o rizika dýchání vyššího obsahu kyslíku.

Plánovat ponory s nitroxem

Naučíme Vás vypočítat, jakou nejvhodnější směs si na daný ponor můžete vzít, do jaké hloubky můžete jít a jaký je aktuální parciální tlak kyslíku v dýchané směsi. To vše zajistí, že můžete maximálně využívat výhody nitroxu podle Vašeho plánovaného ponoru tak, abyste si z něj odnesli ty nejlepší zážitky.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Smetanova 3, 602 00 Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě