Pokročilý kurz potápění - Advanced Open Water Diver (AOWD)

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Chcete rozvíjet své potápěčské dovednosti a získat jistotu při potápění do větších hloubek? Věděli jste, že v noci můžete ve vodě vidět dokonce více zvířat než při potápění ve dne? Chcete se naučit lepší orientaci pod vodou? Kurz Advanced Open Water Diver Vám dodá větší jistotu při potápění v různých prostředích.

Cílová skupina

Po úspěšném zakončení kurzu budete pokročilý potápěč, který průběžně rozvíjí své potápěčské dovednosti, umí důkladně plánovat ponory a řešit náročnější situace. Certifikace IANTD Vám dává oprávnění potápět se do 30 metrů a v noci. Zdokonalíte své potápěčské dovednosti

Říkáte si, že už základy potápění zvládáte a současné dovednosti Vám stačí? Nebo naopak patříte k těm, kterým stávající znalosti a dovednosti nestačí? V kurzu budete rozvíjet potápění do větších hloubek a v různých podmínkách – proto je nezbytnou součástí kurzu rozvoj potápěčských dovedností. Získáte větší jistotu v trimu, naučíte se správně vyvážit s rozšířenou nebo novou výstrojí a budete rozvíjet dovednosti podle svých individuálních potřeb.

Plánovat ponory a řešit krizové situace

Proč bych měl plánovat ponory dopředu, když mám na ruce počítač? Po absolvování kurzu si budete umět vždy spočítat, jak dlouho se můžete zdržet v určité hloubce – takže dopředu budete vědět, kolik času budete mít na prohlídku vraku nebo pěkných korálů a nepřekvapí vás blikající čísla na počítači. A proč trénovat řešení krizových situací pod vodou? I když dodržujete všechny zásady bezpečného potápění, nikdy nevíte, kdy budete muset pomoci jinému potápěči v nesnázích. Naučíte se poskytnout svou zásobu vzduchu a bezpečně zvládnout omezení v pohybu. Rozšíříte také své znalosti o zásady řešení krizových situací ve větších hloubkách.

Potápění do hloubek 30 metrů

Zjistíte, co se děje s lidským tělem ve větších hloubkách a jak předcházet rizikům spojeným s hlubšími ponory. Po kurzu budete vědět, co je dekompresní nemoc, dusíková narkóza a hypotermie.

Navigace a potápění v noci

Po absolvování kurzu bude ovládat několik způsobů navigace, které výrazně zlepší pohodu při dalším potápění, protože vždycky budete vědět, kde jste. Neumíte si představit, co byste mohli ve vodě v noci? Zjistíte, jak zajistit bezpečnost při potápění v noci a která výstroj Vám pomůže získat z nočního ponoru ty nejlepší zážitky.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Smetanova 3, 602 00 Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě