Pokročilý kurz fotografování

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Rozumíte pojmům clona, ISO a čas? Ovládáte a znáte funkce digitálního fotoaparátu, ale přesto cítíte, že by Vaše fotografie mohly být lepší, obzvláště když je porovnáte se zkušenými fotografy? Máte dvě možnosti: buď strávíte nespočet hodin samostudiem a zkoušením formou pokus omyl nebo se přihlásíte na náš speciálně navržený kurz. Velmi efektivní a zábavnou formou načerpáte v exteriéru potřebné informace a praktické dovednosti díky zkušeným lektorům NICOM. Pořizujte konečně výjimečné a originální snímky, kterými své diváky ohromíte.

Cílová skupina

Už vím, co chci fotit

Hned ze začátku se dozvíte, co diváka na fotce láká nejvíce a čemu byste jako fotografové měli věnovat větší pozornost, abyste lákavých fotografií dosahli i Vy sami. 

Pochopte obraz

 Povíme Vám, jak vnímat obraz a tedy jak udělat fotku tak, aby na první pohled zaujala. Nejde jen o ostrost, ale o kompozici a logické vnímání obrazu zachyceného na vašich fotografiích.

Zdůrazněte správně objekt

Hloubka ostrosti je základním kreativním nástrojem fotografa, jenž se nechce smířit s automatickým nastavením svého přístroje. Ovládnete práci s hloubkou ostrosti, čímž posunete vaše fotefotografie o level výš. Budeme se bavit o závislostech clony, času a dalších nastaveních Vašeho fotoaparátu tak, abyste už před zmáčknutím spouště věděli, jaký to bude mít vliv na výsledný obraz. jednotlivá nastavení zkoušíte v praxi na učebně fotografováním srovnávacích snímků, abyste ihned viděli efekt na vašem přístroji.

Najděte si příběh

Pokročilý fotograf hledá příběhy – dozvíte se něco o slavných fotografií, které vám budou promítány pro inspiraci a následně vyrazíte do terénu hledat „svůj“ příběh. Z vyfotografovaných snímků si vyzkoušíte složit společné portfolio k danému tématu.

Praxe je základ

V terénu si zkusíte vytvořit snímky podle zadání a přesto podle vlastních představ. Závěrem kurzu je diskuze nad snímky, které jste pořídili při cvičení a následné rady do budoucna.

Vyzkoušejte také náš nový portál www.fotonicom.cz. Které město Vás zajímá? Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Plzeň, Liberec, České Budějovice?

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Zenklova 32/28, 180 00 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě