20689: Upgrade znalostí na MCSA Windows 8

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Tento třídenní kurz je určen především pro profesionály v oboru IT, kteří chtějí povýšit své technické dovednosti z Windows 7 na Windows 8. Kurz je zaměřen na nové vlastnosti a funkce v systému Windows 8 a související nástroje a cloud služby, které se týkají instalace, aktivace, upgrade a migrace, místní a vzdálené správy, včetně zásad skupiny, Windows Intune a systému Windows PowerShell, aplikačních řešení a kompatibility, Internet Exploreru, vzdáleného přístupu, VPN a DirectAccess konfigurace klienta, úložišť a zabezpečení, řešení problémů a zotavení, klientského Hyper-V, a on-line služeb.

Cílová skupina

Windows Intune Windows Intune je cloudový systém pro zabezpečení, správu a monitorování počítačů s operačním systémem Windows, nebo mobilní zařízení. Pomocí Windows Intune můžete spravovat počítače, i když nejsou členem domény. Díky tomu se Windows Intune dobře hodí k:

Správě počítače ve vzdálených místech, která nejsou součástí domény. Správě počítačů, které jsou mimo kancelář po delší dobu. Správě mobilních zařízení zakoupených uživateli, ale používajících přístup k firemním prostředkům.

Služby Cloud V podstatě, cloud computing je, když vaše organizace používá hardware a software přes síť, obvykle přes internet, namísto použití softwaru na vlastním hardware vaší organizace. Software, který používáte v cloud computingu je obvykle dodán a zaplacen jako služba. Termín „cloud“ pochází z běžné praxe, kdy pomocí ikony ve tvaru mraku odkazujeme na připojení k internetu v síťových diagramech. Pokud organizace poskytuje služby cloudu vnitřně, jedná se o Private Cloud a pokud jsou tyto služby poskytovány od dodavatele, nazýváme je Public Cloud. PC Refresh PC Refresh obnoví vaši instalaci Windows 8 bez odstranění dat. Všechna uživatelská data, jako jsou dokumenty, oblíbená, a obrázky jsou zachovány. Nastavení, která se neváží k aplikacím, zůstanou zachována. Aplikačně specifická nastavení, například asociace souborů, jsou ztracena. PC Reset PC reset vše vyčistí a přeinstaluje Windows 8. PC Reset je poslední možnost při pokusu o vyřešení problémů a je funkčně podobné zavedení diskového obrazu počítače. Při provádění resetu PC, dojde ke ztrátě všech dat, nastavení a aplikací. Budete muset konfigurovat nové připojení ke službě Windows Store a znovu stáhnout všechny aplikace, které jsou dostupné.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Zenklova 28, 180 00 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě