2524: Microsoft ASP.NET - vývoj XML webových služeb

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti, které jsou potřebné k vytváření distribuovaných aplikací s využitím Extensible Markup Language (XML) Webových služeb. V prostředí Microsoft Visual Studia. NET a Microsoft ASP.NET se naučíte vytvářet, instalovat, vyhledávat a používat webové služby. Tento kurz je určen pro zkušené vývojáře softwaru, kteří mají určité zkušenosti s tvorbou aplikačních komponent.

Cílová skupina

Na tomto kurzu se naučíte vytvářet distribuované aplikace, které jako základní kominikační kanál používají XML webové služby (XML Web Services). Po absolvování kurzu budete umět:

Vytvořit novou XML webovou službu v prostředí Microsoft Visaul Studia .NET, používat ASP.NET a Universal Description, Discovery and Integration (UDDI). Vysvětlit, jak webové služby řeší problémy s tradičními přístupy při návrhu distribuovaných aplikací. Popsat architekturu webové služby. Popsat základní technologie webových služeb a vysvětlit, jak používat Microsoft. NET Framework k jejich vytvoření. Připojovat se k webovým službám a spotřebovávat jejich data pomocí Visual Studio .NET. Implementovat jednoduché webové služby pomocí Visual Studio .NET. Publikovat a nasadit webové služby. Zabezpečit webové služby. Implementovat ukládání do mezipaměti webové služby. Vyhodnotit kompromisy a problémy, které hrají roli při návrhu reálné webové služby. Implementovat nestandardní webové služby, jako je Hypertext Markup Language (HTML) screen scraping a agregace webových služeb.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Zenklova 28, 180 00 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě