Prezentace dat - kurz

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Máte „ někde“ „ nějaká“ data, která chcete prezentovat? Naučíme vás, jak si data uložit do tabulek v Excelu, jak je rychle naformátovat a jak data přenést do grafu. Platí, že co můžete dát do tabulky – dejte do tabulky, je to přehlednější než text, co můžete zobrazit v grafu – dejte do grafu.

Cílová skupina

Máte „ někde“ „ nějaká“ data, která chcete prezentovat?  

Naučíme vás, jak si data uložit do tabulek v Excelu, jak je rychle naformátovat a jak data přenést do grafu. Platí, že co můžete dát do tabulky, dejte do tabulky, je to přehlednější než text, co můžete zobrazit v grafu, dejte do grafu. (viz. Obr. 1) Co nejvíce textu pokud možno do grafické podoby.

Grafické znázornění

V programu PowerPointu navíc existuje celá řada možností jak graficky znázornit cykly, závislosti, postupy, procesy, relace. Platí, že si víc zapamatujete, co vidíte, než co pouze slyšíte. . (viz. Obr. 2)

Vytvoření profesionální prezentace

Zjistíte, že vytvoření profesionální prezentace je díky nástrojům v Excelu a v PowerPointu otázkou chvilky. Tady neplatí, že čím déle upravujete a formátujete prezentaci, tím je lepší. Profesionální prezentace má být jednotná, přehledná, účelná a musí zaujmout. (viz. Obr. 3)

Naformátování prezentace

Pokud máte připravené podklady a víte, co chcete posluchačům prezentací sdělit, naučíme vás jak s minimální námahou dosáhnout maximálního efektu.  Víte například, že naformátování prezentace s 20 snímky  a 200 snímky je stejně „ náročné“? (viz. Obr. 4)

Jak udělat prezentaci zajímavou

V závěrečné části kurzu projdeme základní pravidla, jak připravit prezentaci tak, aby zaujala. Zároveň,  jak prezentovat  připravenou prezentaci a hlavně jakých chyb se při prezentacích vyvarovat.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Smetanova 3, 602 00 Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě