Microsoft Outlook - pokročilý kurz

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Po zvládnutí základní práce s poštovním klientem MS Outlook přichází čas ukázat si, že MS Outlook není pouze mail
a kalendář, ale aplikace pro Time Management. Ukážeme si spoustu vychytávek významně urychlujících práci a e-maily, ale především se naučíme automatizaci práce.

Cílová skupina

Pravidla a „rychlé kroky“

Naučíme se vytvářet pravidla, která udělají spoustu práce za nás už při příchodu pošty do schránky. Dále se naučíme tzv. Rychlé kroky umožňující opět výrazně urychlit naši práci. Projdeme spoustu nastavení, která Vám umožní doladit nastavení práce s poštou tak, aby byla pro Vás maximálně efektivní. (viz. Obr. 1)

Pokročilá práce s kalendářem

V kalendáři projdeme všechny typy události od akcí, přes opakované akce až po zvláštní události. Naučíme se přidávat nejen svátky ČR a jiných zemí, ale především přidávat vlastní kalendáře. Např. jmeniny, abychom viděli kdy má svátek Tomáš nebo Monika, dále firemní kalendáře s daty výplat, auditů a firemních akcí. Nebo soukromé kalendáře s narozeninami svých blízkých apod. Naučíme náš kalendář automaticky zabarvovat události podle typu – pracovní, soukromé, angličtina… Budeme kalendáře sdílet s ostatními, abychom jim pořád nemuseli psát, kdy máme volno, ale aby si to v našem kalendáři zjistili sami. Pochopitelně mimo zajištění soukromých položek, ty neuvidí… (viz. Obr. 2 a Obr. 3)

Spolupráce s ostatními aplikacemi

Projdeme složku kontakty a ukážeme si, co je dobré u kontaktů vyplňovat a proč – spolupráce s ostatními aplikacemi, synchronizace s mobilem či tabletem apod.

Dělení úkolů

V modulu úkoly si nastavíme oblasti priorit, strategické cíle… dělení dílčích úkolů do jednotlivých kategorií a následnou práci s nimi. A to včetně spolupráce s kalendářem, denními úkoly a panelem úkolů.  

Plus další moduly podle potřeb posluchačů. Ukážeme si tedy, jak v dnešní moderní době můžeme díky MS Outlook, popř. spolupráce s dalšími aplikacemi MS Office aktivně a přehledně řídit svůj čas, priority a úkoly. Vždy budete mít přehled, zda za dva měsíce máte v 17:00 volno či nikoliv a to kdykoliv a kdekoliv. A hlavně snadno a rychle, protože jinak by se to nevyplatilo…

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě