Microsoft Project - základní kurz

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Kurz Microsoft Project – základní kurz je určen pro všechny, kteří chtějí efektivně plánovat a realizovat jakýkoliv projekt, bez ohledu na předchozí zkušenosti s problematikou projektového plánování. Základní znalost programu Microsoft Project Vám umožní rychle sestavit projekt, naplánovat jeho zdroje a náklady. Dozvíte se jak daný projekt řídit a dokumentovat, tedy využívat program pro plánování a řízení reálných projektů.

Cílová skupina

Jak plánovat

Seznámíte se základními principy plánování, s vytvářením časového plánu projektu.  Naučíte se vkládat jednotlivé typy úlohy (základní, souhrnné, opakované a milníky) a definovat jejich parametry. Vytvářet vazby mezi úkoly. Dalším tématem bude práce se zdroji. Budete využívat pracovní, materiálové i nákladové zdroje.  (viz. Obr. 1)

Kritická místa

Ukážeme si, jak najít kritická místa projektu, jak řešit přetížení zdrojů a sledovat průběh a plnění plánu. Dozvíte se, jak k úkolům zadat pevné náklady i přiřadit lidské zdroje.

Sledování projektu

Zjistíte, jak sledovat stav projektu, jak jej analyzovat a posuzovat reálnou situaci vzhledem k plánu. Naučíte se ovlivňovat plán projektu přidáním dalších zdrojů k opožděným úkolům.  (viz. Obr. 2)

Výstupy a tisk

Rovněž bude umět tisknout a zpracovávat výstupy a zprávy z jednotlivých projektů. Znalost programu Project vám zajistí stálou informovanost a kontrolu vašich projektů, plánů a financí.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Smetanova 3, 602 00 Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě