Praha 10 – Petrovice

 

Kontakt

Veronika Kovářová
Jakobiho 330
10900 Praha 10 – Petrovice

Zobrazit na mapě

tel:
+420 739 248 *** Zobrazit

mobil:
+420 739 248 *** Zobrazit

e-mail:
veronika@... Zobrazit

web: www.veronikakovarova.cz

Popis činnosti

Věnuji se koučinku, lektorování a motivačnímu mentorinku. Svou přidanou hodnotu v rámci setkání vnímám v rozvoji osobnosti tím směrem, kam směřuje niterná část každého z nás, a sice k pocitu celkového vnitřního naplnění. Síla transformačního procesu je výsledkem dlouhodobého a upřímného hledání. Naprosté odevzdání se novému směru je nezbytnou součástí.

Z mého úhlu pohledu vnímám koučink jako jednu z nejlepších možností, která může podpořit každého, kdo hledá hlubší smysl svého života, rozhoduje se ke změně v soukromém či pracovním životě. Konkrétní téma není důležité, co je důležité, aby výsledné řešení vycházelo skutečně z hluboké touhy našeho srdce. Protože to, co je vymyšleno na základě logické úvahy, nemá trvalé hodnoty.

V průběhu setkání se věnujeme krokům vedoucí k takové budoucnosti, kterou by chtěl klient prožívat. Pozornost je nasměrována na vnitřní moudrost každého z nás, na naše vlastní zdroje. Jde především o upřímnost k sama sobě, o lepší porozumění sama sobě. Uvědomění si svých možností, schopností, talentů, ale i bloků a omezení.

Kouč je průvodcem a partnerem klientovi na cestě k nalezení odpovědí a řešení, která jsou ukryta v nitru klienta. Pouze my sami víme, co je pro nás nejlepší! Nikdo jiný. Výsledným efektem je uvolnění vnitřních zdrojů klienta k nalezení vlastního řešení.

Tím, že je nalezení řešení čistě na osobní rovině, dochází k vyléčení bolestných zkušeností, uvolnění bloků, efektivnější expanzi a úspěšné realizaci změny.

To, co bylo dříve složité změnit či dosáhnout, nabývá v novém světle zcela nových rozměrů. Složité se mění na uskutečnitelné.

Kurzy

Elektronické kurzy

Výsledky vyhledávání

Nenašli jsme žádné výsledky pro vaše vyhledávání